CERNIT polimerna tekstura 90x90 mm

Na zalogi

Izberi
€12,20
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Teksture Cernit so orodja za umetnike in obrtnike, ki širijo možnosti dela s polimernimi materiali, kot sta Cernit ali Fimo. Te majhne površine za odtiskovanje, ki merijo 9 x 9 cm, so izdelane iz gume ali silikona in imajo dvignjene motive in vzorce. Z njihovo pomočjo lahko hitro in enostavno ustvarite reliefno površino na masah ter jih uporabite za izdelavo nakita, skled, kozarcev in drugih dekorativnih in uporabnih predmetov. Ta izdelek je namenjen vsem, ki želijo svojim stvaritvam dodati izvirno in ustvarjalno teksturo. Reliševalne površine so primerne tako za začetnike kot za napredne umetnike, ponujajo pa različne tematske vzorce, ki jih lahko uporabite v številnih projektih. Zaradi preproste uporabe in možnosti ustvarjanja podrobnih reliefov so teksture Cernit priljubljeno orodje umetnikov, ki delajo s polimernimi materiali.

Teksture Cernit ponujajo dva načina uporabe:

Če želite ustvariti relief, položite teksturo z vzorčasto stranjo navzdol na valjano maso in z enakomernim pritiskom zapeljite z valjčkom po njej. Na ta način se vzorec natančno vtisne v maso.

Teksturirano stran z vzorcem lahko položite na trdo podlago, maso vtisnete v vzorec in nato odstranite odvečno maso. Nato na vrh položite še en kos mase v kontrastni barvi in z valjčkom po njej združi oba kosa, tako da se na kontrastni podlagi ustvari barvni relief.

Parametri izdelka:

  • Cernit Polimerne teksture
  • Dimenzija 90 x 90 mm
  • uporaba s polimernimi masami
  • različni vzorci

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano