CERNIT Opalinska polimerna glina 500 g

Na zalogi

Izberi
€18,75
€37,50 / kg
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Cernit Opaline je edinstvena vrsta polimerne gline, ki se ponaša s keramičnim zaključkom, kar daje izdelkom eleganten in prefinjen videz. Ta glina je še posebej primerna za izdelavo nakita in bižuterije, kot so uhani, kroglice in obeski. Priljubljena je med tistimi, ki se ukvarjajo z okraševanjem predmetov, kot so skodelice in vrči, ali izdelavo okraskov in dodatkov za dom. Njegova uporaba ni omejena na odrasle, temveč je primeren tudi za ustvarjanje z otroki, kjer podpira razvoj fine motorike in ustvarjalnosti. Za Cernit Opaline sta značilni njegova prožnost in plastičnost, ki omogočata enostavno obdelavo in oblikovanje. Lahko ga mešamo z drugimi barvami iz palete Cernit, kar odpira prostor za ustvarjanje novih odtenkov in učinkov. Pomembno je ohranjati čistočo okolja, da glina ostane čista. Opalinska glina Cernit se odziva na temperaturo - v vročini postane mehkejša in prožnejša, medtem ko v mrazu ohrani svojo čvrstost. Zato je pri delu s to modelirno glino priporočljivo paziti na pravilno temperaturo okolja. Po modeliranju je treba glino 30 minut utrjevati v pečici pri temperaturi med 110 in 130 °C. Po strditvi je mogoče izdelke dodatno modificirati, barvati z akrilnimi barvami in lakirati s posebnim lakom za polimerno glino, s čimer dosežemo večjo odpornost in obstojnost. Cernit Opaline je po strjevanju mogoče tudi brusiti in vrtati, kar omogoča nadaljnje spreminjanje stvaritev. Cernit Opaline je združljiv z drugimi vrstami gline Cernit in je zaradi potrebe po pečenju namenjen otrokom od 8. leta dalje.Parametri izdelka:- modelirna glina Cernit Opaline- lahko gnetljiva- potrebna je peka v pečici- možnost nadaljnjega spreminjanja- združljiva z drugimi vrstami gline- različni odtenki- teža 500 g
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano