Carioca poslikava za obraz v stiku 3 kosi


Izberi
€8,49
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Barve za poslikavo obraza v stiku Carioca so praktičen tridelni komplet, ki ga navdihuje živalski svet. Barve se na koži zlahka mešajo, kar omogoča ustvarjanje neskončnega števila odtenkov. Zahvaljujoč mehanizmu na zasuk v stiku se enostavno nanašajo neposredno na kožo.

Lastnosti izdelka:

  • Znamka: Carioca
  • Vrsta: barve za obraz v stiku
  • Količina v pakiranju: 3 kosi
  • Teža: 0,87 kg
  • Starostna omejitev: ni primerno za otroke, mlajše od 3 let

Uporaba in nanos

Preprosto zavrtite stik in barvo nanesite neposredno na kožo. Podrobna navodila za uporabo najdete na hrbtni strani embalaže.

Pogosta vprašanja

Ali se barve lahko med seboj mešajo? Da, barve se zlahka mešajo, kar omogoča ustvarjanje neštetih novih odtenkov.

Ali so te barve za obraz primerne za majhne otroke? Izdelek ni primeren za otroke, mlajše od 3 let.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Cena na enoto 79,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna barva, 60 ml, ROSA Gallery


4,26 € Cena na enoto 71,00 €/l
Rosa

Nazadnje ogledano