Brezbarvni gelni slikarski medij 200 ml

(2)
€11,50
€57,50 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Brezbarvni gelni slikarski medij za oljno slikarstvo vodilnega proizvajalca slikarskih materialov Pebeo. Gelno sredstvo za konsistenco poveča prosojnost in viskoznost barv. Barvo fluidizira brez redčenja, tako da ji daje prosojnost in satenski videz. Dobra odpornost proti porumenelosti. Barva in viskoznost izdelka se lahko sčasoma spremenita, ne da bi to vplivalo na končni izdelek.

LASTNOSTI IZDELKA:

  • Brezbarvni gelni slikarski medij
  • Prostornina 200 ml
  • Poveča prosojnost in ustvarja satenski videz
  • Odporen na rumenenje

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Ta medij mi je pomagal ustvariti čudovite plastične učinke, s katerimi sem se do sedaj borila.

Lenka Preverjena ocena

Je popolnoma prozoren, zato barv sploh ne spreminja, kar je točno to, kar sem iskala.

Andrea Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,56 € Redna cena  6,39 € Cena na enoto 22,24 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano