Nazaj v trgovino CLR97610_976108C

Blok za alkoholne tiskovine Clairefontaine 90 g/m² A5 – A3 - 25 listov

Na zalogi

Izberi
€19,90
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Blok za alkoholne tiskovine Clairefontaine vsebuje 25 lepljenih listov papirja z gramaturo 90 g/m², posebej zasnovanih za ustvarjanje z alkoholnimi mediji. Zaradi gladke in slabo vpojne površine črnilo ostane na vrhu, se prosto preliva in ustvarja tekoče barvne prehode. Je odlična izbira za umetnike in ustvarjalce, ki izdelujejo abstraktna dela, ozadja ali eksperimentirajo z alkoholnimi markerji in airbrushem.

Parametri izdelka

  • Znamka: CLAIREFONTAINE
  • Gramatura papirja: 90 g/m²
  • Število listov: 25 listov
  • Vrsta vezave: lepljen blok
  • Razpoložljivi formati: A5 – A3
  • Površina: gladka, slabo vpojna
  • Primerni mediji: alkoholna črnila, alkoholni markerji, airbrush

Uporaba in tehnike

Papir omogoča tehnike pihanja in nagibanja, pri čemer barve ostanejo svetle in nasičene. Listi so v bloku trdno zlepljeni, zato med ustvarjanjem zanesljivo ostanejo na mestu, po popolnem sušenju pa jih zlahka ločite. Odličen je za izdelavo voščilnic, abstraktnih motivov in barvitih podlag.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kakšna je gramatura papirja v tem bloku? Papir ima gramaturo 90 g/m² in posebej obdelano, slabo vpojno površino.

Ali so listi v bloku lepljeni? Da, listi so lepljeni v blok, kar preprečuje njihovo premikanje med delom, po sušenju pa se enostavno odtrgajo.

Je papir primeren tudi za druge medije poleg tekočih črnil? Da, poleg alkoholnih črnil se odlično obnese tudi pri delu z alkoholnimi markerji in airbrushem.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano