Beli kredni gesso primer LUKAS Studio

Na zalogi

Izberi
€20,49
€40,98 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Beli kredni gesso primer LUKAS Studio je profesionalni polvpojni temeljni premaz, namenjen pripravi površin pred slikanjem z akrilnimi in oljnimi barvami. Ustvari prožen, rahlo svilnat in nerumeneč sloj brez vsebnosti olja, ki zagotavlja enakomerno vpojnost ter odličen oprijem barv na platnu, lesu in kartonu.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: LUKAS
  • Serija: Studio
  • Barva: bela
  • Volumen: 250 – 500 ml
  • Lastnosti: polvpojen, brez olja, ne rumeni, prožen, primeren za brušenje
  • Uporaba: notranji in zunanji prostori
  • Primerne podlage: platno, papir, slikarski karton, vezane plošče, lesonit
  • Namenjeno: profesionalcem in likovnim ustvarjalcem
  • Tradicija znamke: že od leta 1862

Uporaba in tehnike

Ta temeljni premaz je primeren za vse slikarske tehnike, zlasti za oljno in akrilno slikanje. Nanaša se na čiste, vpojne podlage s širokim čopičem ali valjčkom. Po popolnem sušenju ga lahko po potrebi fino zbrusite za doseganje popolnoma gladke površine.

Pogosta vprašanja

Ali je mogoče ta gesso po sušenju brusiti? Da, ko se premaz popolnoma posuši, ga lahko zbrusite z drobnim brusnim papirjem za izjemno gladko slikarsko površino.

Na katere materiale lahko nanesem LUKAS Studio gesso? Premaz je primeren za vse vpojne površine, kot so slikarsko platno, papir, karton, vezane plošče in lesonit.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Gladka bela strukturirna pasta Kompozit

Gladka bela strukturirna pasta Kompozit


7,59 € Cena na enoto 25,30 €/l
Kompozit
(2)
Bela gladka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml

Bela gladka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml


7,59 € Cena na enoto 25,30 €/l
Kompozit
STANDART Kompozit akrilna barva

STANDART Kompozit akrilna barva


6,29 € Cena na enoto 12,58 €/l
Kompozit
(2)
Akrilna barva STANDART Kompozit 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 500 ml


14,29 € Cena na enoto 28,58 €/l
Kompozit
(2)
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Set akrilnih barv Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Set akrilnih barv Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Znižana cena  6,38 € Redna cena  7,09 € Cena na enoto 53,17 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano