Nazaj v trgovino KZTSTPLTW_300

Bela gladka strukturna pasta Kompozit LITE 500 ml

Na zalogi

Izberi
€7,59
€25,30 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Bela gladka strukturna pasta Kompozit LITE je lahka in elastična masa brez vonja, namenjena umetnikom in ustvarjalcem za oblikovanje 3D reliefnih struktur in tekstur. Zaradi svoje nizke teže omogoča ustvarjanje velikih reliefnih motivov brez izgube volumna. Po popolnem sušenju je vodoodporna, visoko stabilna ter primerna za projekte v notranjih prostorih in na prostem.

Lastnosti izdelka

  • Blagovna znamka: Kompozit
  • Linija izdelkov: LITE
  • Barva: bela
  • Tekstura: gladka
  • Volumen: 500 ml
  • Teža: 0,36 kg
  • Čas sušenja: od 1 do 24 ur (odvisno od debeline nanosa in pogojev)
  • Pakiranje: 1 kos

Uporaba in nanos

Pasto nanašamo s čopičem, slikarsko lopatico ali orodji za oblikovanje tekstur na trdno, čisto in suho površino. Primerna je za les, karton, slikarsko platno, keramiko, ploščice, steklo ter po nanosu temeljnega premaza tudi za kovino in mineralne podlage. Pasto lahko niansirate s suhimi pigmenti ali z akrilno barvo ART Kompozit (do največ 20 %), po sušenju pa jo lahko dodatno dekorirate z barvami, folijo, bleščicami ali jo prelakirate.

Pogosta vprašanja

Ali se pasta lahko uporablja tudi na prostem? Da, pasta je po popolnem sušenju vodoodporna, zato je primerna za zunanje in notranje projekte.

Kako dolgo se pasta suši? Čas sušenja je med 1 in 24 urami, odvisno od debeline nanesenega sloja in pogojev v prostoru.

Kako je treba pasto shranjevati? Hranite jo v tesno zaprti embalaži ter zaščiteno pred neposredno sončno svetlobo in vročino.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano