Nazaj v trgovino KZTSTPFGW_300

Bela drobnozrnata strukturirna pasta Kompozit

Na zalogi
(2)

Izberi
€7,59
€25,30 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Bela finozrnata strukturirna pasta je idealna rešitev za vse ustvarjalne umetnike. Ta pasta je brez vonja in se zlahka oblikuje, kar vam omogoča ustvarjanje neverjetnih 3D reliefnih podob in tekstur na različnih površinah. Pasta se hitro suši in ko se popolnoma posuši, je vodoodporna, kar zagotavlja njeno trajnost in odpornost za notranja in zunanja dela. Zaradi svoje lahkotnosti in elastičnosti reliefna pasta omogoča ustvarjanje velikih predmetov brez izgube volumna. Primerna je za les, karton, platno, keramiko, ploščice in steklo. Preprosto jo nanesite na površino in z orodji za spreminjanje teksture, čopičem ali paletnim nožem ustvarite želeni vzorec. Po popolnem sušenju (1-24 ur, odvisno od debeline plasti in pogojev) lahko delo okrasite z barvami, folijo, bleščicami ali kombinirate z drugimi materiali. Strukturna pasta je idealna za ustvarjanje dekorativnih reliefnih premazov, z osnovnim premazom pa se lahko oprime različnih površin, vključno s kovinskimi in mineralnimi površinami. Za še večjo ustvarjalnost jo lahko obarvate s suhimi pigmenti in akrilno barvo ART Kompozit, ne več kot 20 odstotkov. Pred uporabo reliefne paste jo nanesite na trdno, čisto in suho površino. Po sušenju postane pasta zelo stabilna, zato jo lahko za dodatno zaščito pobarvate in lakirate. Shranjujte jo v zaprtih posodah ter jo zaščitite pred neposredno sončno svetlobo in vročino. Otroci jo lahko uporabljajo le pod nadzorom odrasle osebe. Strukturna pasta Kompozit z drobnozrnato teksturo je nepogrešljiv pripomoček za vsakega umetnika, ki želi svoja dela dvigniti na novo raven ustvarjalnosti in izvirnosti:

  • Strukturirna pasta
  • finozrnata tekstura
  • bela barva
  • hitro sušenje
  • vodoodporna
  • za notranjost in zunanjost
  • za različne površine
  • možnost mešanja s pigmenti ali akrilnimi barvami
  • različne količine
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Finozrnata pasta znamke Kompozit je izpolnila moja pričakovanja, podlaga je po sušenju popolnoma gladka in pripravljena za slikanje.

Kristina Preverjena ocena

Všeč mi je, da pasta ni preveč redka, zato pri nanosu ne polzi po nepotrebnem in ostane točno tam, kjer mora.

Adriana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano