Barvno črnilo za smolo - 20 ml

Na zalogi

Izberi
€3,26
€163,00 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Barvno črnilo za smolo ima visoko sposobnost prekrivanja, zaradi česar je še posebej primerno za dvokomponentne smole. Uporablja se s kapljanjem neposredno iz steklenice. Alkoholno črnilo dodajte mešanici v razmerju največ 5 odstotkov zmesi. Pred uporabo dobro pretresite. Črnilo vsebuje veliko pigmentov, barve pa so izjemno žive. Prostornina pakiranja je 20 ml.


lastnosti izdelka:

  • alkoholno črnilo za smolo
  • neprozorno
  • primerno za dvokomponentno smolo
  • pred uporabo pretresite
  • vsebuje konico za kapljanje
  • dodati v smolo s kapljanjem
  • visoka vsebnost pigmentov
  • ne več kot 5 odstotkov barvila na stehtano smolo
  • barve so izredno žive
  • prostornina 20 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano