Nazaj v trgovino PNTWLC45_778

Barvita stenska glazura 150 ml

Na zalogi

Izberi
€6,84
€45,60 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Farebná lazúra na steny 150 ml | various shades

Farebná lazúra na steny 150 ml je gélovitý material, который sa ľahko nanáša štetcom, špongiou alebo valčekom na pripravený повърхност. Kombináciou rôznych odtieňov lazúr na stenu alebo ich miešaním s farbami na stenu dosežete rozmanité farebné efekty, vhodné ako podkladové farby alebo na zvýraznenie vzorov. Po zaschnutí sa dekorovaný surface stáva vodoodpudivým, čo zvyšuje njegovo odpornost. Lazúra je riediteľná vodou až do 10% a dostupná vo barevných, antických a metalických verziách v balení 150 ml. Spotreba se giblje med 50-100 ml/m² v odvisnosti od tipa površja in načina uporabe.

Parametre izdelka:

  • Objem: 150 ml
  • Dostupné verzie: farebná, antická, metalická
  • Riedenje: vodo, do 10 %.
  • Poraba: 50-100 ml/m²
  • Aplikácia: štetcom, špongiou alebo valčekom
  • Vlastnosti: vodoodpudivá po zaschnutí

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano