Barvila za sveče 5g - različne barve


Izberi
€6,93
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Z barvilom za sveče - pigmentom v obliki praktičnih kosmičev- ustvarite izvirne sveče v svojem slogu. To barvilo za sveče je idealno za barvanje sojinega voska, parafina in drugih vrst voska za sveče. Preprosto stopite vosek, dodajte barvne kosmiče in mešajte, dokler se popolnoma ne raztopijo. Odmerek je prilagodljiv - za nežen odtenek uporabite 0,1-0,2 % pigmenta (tj. 1-2 g na 1 kg voska), za bolj nasičen odtenek lahko količino nekoliko povečate. Barva se obnaša različno glede na uporabljeni vosek - v rastlinskem vosku ustvari pastelni učinek, medtem ko bo v parafinu barva čistejša in intenzivnejša. Ta univerzalna barva za sveče je odlična za minimalističen in naraven videz, idealna za vlivanje sveč v obliki mehurčkov, rustikalnih ali dizajnerskih sveč. Primerno za začetnike in napredne izdelovalce sveč

:

  • Barvilo za sveče - barva za sveče
  • Izdelek: pigment v kosmičih, primeren za sojin vosek, parafin, rastlinski vosek
  • Razpoložljivi odtenki: krem, rumena, temno rdeča, svetlo roza, roza, svetlo modra, zelena, bež, svetlo siva
  • Embalaža: 5g
  • Priporočeno odmerjanje: 1 kosmič: 1 - 2 g na 1 kg voska
  • Uporaba: barvanje voska, izdelava sveč različnih oblik in učinkov
  • Pakiranje: 1 kos

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano