Barve za prste Pebeo Tactilcolor 6 x 20 ml

Na zalogi
€5,99€11,13Znižanje
€49,92 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set prstnih barv Pebeo Tactilcolor je namenjen malim umetnikom, ki šele odkrivajo čare slikanja. Vsak odtenek je posebej uravnotežen, da otroci dobijo popolne barve in se naučijo slikati z lahkoto in veseljem. Barve obožujejo tako otroci kot starši in učitelji. Barve gvaš ponujajo žive, svetle in vesele odtenke tudi po sušenju. Vaše delo bo izvrstno od trenutka, ko se zadnja pikica dotakne platna. barve Pebeo Tactilcolor so neprozorne, zato jih lahko odlično mešate in ustvarite povsem nove odtenke, ki samo čakajo, da jih odkrijete. Tako lahko vaš otrok brez omejitev izrazi svojo ustvarjalnost in domišljijo. Pri tem pa ne gre samo za slikanje, temveč tudi za zabavo! Ko končate s slikanjem, vam ni treba skrbeti za čiščenje. Samo umijte si roke in orodje z navadnim milom in vodo in vse bo spet čisto in urejeno. Ker skrbimo za naravo in mislimo na prihodnost naših otrok, so barve za gvaš izdelane iz vsaj 87 odstotkov naravnih sestavin. Izberite najboljšo barvo za svojega otroka, naj barvna harmonija zasije v njegovih slikah in naj njihove sanje dobijo novo dimenzijo.

Parametri izdelka:

  • Pebeo Tactilcolor komplet barv za gvaširanje
  • svetli odtenki
  • zmožnost mešanja
  • lahko pralen
  • izdelan pretežno iz naravnih surovin
  • set vsebuje 6 x 20 ml
  • za otroke od 2. leta dalje


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano