Barve za milo Zenicolor 5 kosov

€23,31
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Osnovni komplet 5 barv za mila, ki jih lahko med seboj mešamo in ustvarimo široko paleto odtenkov. Odkrijte najbolj neverjetne, visokokakovostne barve za mila. Zaradi svoje pastozne konsistence se zlahka raztopijo v staljeni milni osnovi. Milno maso stopite v vodni kopeli in na priloženo kartico za mešanje dodajte milno barvilo, ki ga lahko enostavno dozirate neposredno iz tube. Skenirajte QR kodo in ugotovite, v kakšnem razmerju lahko mešate barve. Količina je odvisna od količine staljene milne mase in želene intenzivnosti barve. Doziranje: 2-4 cm paste na 100 g, odvisno od zahtevane intenzivnosti barve. To milno barvilo je namenjeno barvanju domačega mila, ki ste ga izdelali sami. Za izdelavo mila priporočamo uporabo rokavic.

lastnosti izdelka:

  • Visokokakovostne barve za milo
  • 5 osnovnih odtenkov
  • Med seboj se mešajo
  • Neto teža ene barve 30 g
  • Pastozna konsistenca
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano