Barva za temen tekstil 59ml


Izberi
€4,17
€70,68 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Barva za tekstil Nerchau

Barve za tekstil, topne v vodi s kakovostnimi pigmenti odpornimi na svetlobo. Barve se lahko medsebojno mešajo. Barve za tekstil so zelo obstojne na naravnih materialih (bombaž, lan in podobno) ter sintetičnih materialih (do 20%). Po fiksiranju tekstila z likalnikom, lahko material tudi operete (priporočamo pranje na obrnjenji strani). Okrasite lahko hlače, majice, torbice, dežnike - samo uporabite domišljijo in kreativnost.

Opis:

  • primerne so tudi za poslikavo s čopičem, tisk in pečat
  • v kolikor je material temne barve, priporočamo da najprej naredite podlago v svetli barvi
  • lahko se redčijo z vodo in se hitro sušijo
  • tekstil barvo posrka in zato ta ne poka po sušenju
  • po barvanju barvo fiksirajte z likalnikom 3-5 min., temperaturo prilagodite vrsti materiala
  • likajte z nasprotne strani ali preko papirja za peko
  • po sušenju in fiksiranju z likalnikom se lahko tekstil opere na 60 ° C (metallic odtenki do 40 ° C)


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano