Nazaj v trgovino LFBDN50

Barva za tekstil DECO Textil 50ml - NARAVNA

€2,99
€59,80 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Barve za tekstil francoske blagovne znamke Lefranc & Bourgeois so topne v vodi. Primerne so za slikanje na bombaž ali lan. Po sušenju so barve odporne in se lahko perejo v pralnem stroju na temperaturi 40°C. Medsebojna kombinacija barv lahko da čudovite rezultate, tako na temnih kot svetlih predmetih.

OPOZORILO:

Pred nanosom barve za tekstil je tkanino potrebno oprati brez uporabe mehčalca. Barve se po nanosu sušijo približno 24 ur. Med likalnik in tkanino postavite časopis ali podoben material, zato da se prepreči pokanje barve.  Likajte na temperaturi 150 ° C (volna / svila). Priporočamo ročno pranje ali pa v pralnem stroju na temperaturi 40 ° C.

Na voljo kar 13 barvnih odtenkov.

Francoska garancija kakovosti.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano