Nazaj v trgovino KRLMET162_46

Barva za porcelan HOBBY Line Porcelain Metallic160° | več barv

Na zalogi
(1)

Izberi
€3,27
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Barva za porcelan HOBBY Line Porcelain Metallic 160° - več odtenkov

Odlične nove moderne barve za porcelan in keramiko, dostopne v 11 odtenkih. Namenjene so slikanju na materialih, ki so odporni na toploto - porcelan, steklo, kovina, glazirana keramika.. Odlične za uporabo na črni keramiki. Vsebina: 20 ml.

Lastnosti:

  • barve na vodni bazi s kovinskim efektom
  • odporne na svetlobo in so sijajne
  • niso prozorne
  • vodoodporne

Uporaba:

  • material pred uporabo obrišite
  • nanesite barvo in pustite, da se suši
  • naslikani predmet postavite v hladno pečico
  • vključite pečico na 160° C in pustite, da se peče 90 min
  • po pečenju bo vzorec na dekoriranem predmetu vodoodporen, lahko ga oprete tudi v pomivalnem stroju
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Metalik zlata barva čudovito prekriva in na krožnikih je ustvarila luksuzen učinek, z rezultatom sem izjemno zadovoljen.

Boris Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano