Nazaj v trgovino MAIM4714_530

Barva za keramiko MAIMERI Idea Ceramica - 60 ml | različni odtenki

Na zalogi

Izberi
€7,89
€131,50 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Maimeri Idea Ceramica so barve na vodni osnovi, namenjene trajnemu okraševanju keramike, porcelana in lončenine. Po nanosu na čisto, razmaščeno površino ter sušenju se zapečejo v običajni domači pečici, kjer s pomočjo toplote pridobijo visoko odpornost proti praskam, intenzivnost in svetlobno obstojnost. So odlična izbira za ustvarjalce, keramike in ljubitelje ročnih del za dekoriranje uporabnih ter okrasnih predmetov.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: MAIMERI
  • Serija izdelkov: Idea Ceramica
  • Volumen: 60 ml
  • Osnova: vodna osnova
  • Fiksiranje: pečenje v domači pečici (150–160 °C, 30–35 minut)
  • Značilnosti: svetlobno obstojne, odporne proti praskam in temperaturnim nihanjem, odtenki se med seboj mešajo
  • Primerne površine: keramika, porcelan, ploščice, vaze, krožniki, lončki za rože
  • Država porekla: Italija

Uporaba in nanos

Barvo nanesite s čopičem ali gobico v enem do dveh slojih na temeljito razmaščeno in suho podlago. Ko se barva na zraku posuši, predmet postavite v domačo pečico ter ga pecite pri temperaturi 150–160 °C približno 30–35 minut. Pripomočke in čopiče po končanem delu preprosto operite z vodo.

Pogosta vprašanja

Ali je treba barve Maimeri Idea Ceramica zapeči v pečici? Da, za doseganje trajnosti, popolne utrditve ter odpornosti proti obrabi in praskam je treba barvo po sušenju zapeči pri 150–160 °C za 30–35 minut.

Ali lahko posamezne barvne odtenke med seboj mešamo? Da, vsi barvni odtenki serije Idea Ceramica se lahko med seboj poljubno mešajo, za prilagajanje prosojnosti ali konsistence pa je na voljo tudi brezbarvni medij.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano