Nazaj v trgovino DRW760080611

Barva z ledenim učinkom DARWI Ice 80 ml, svetlo zelena

Na zalogi
€2,39
€29,88 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

DARWI Ice barva z ledenim učinkom je posebna dekorativna akrilna barva, ki po sušenju naravno ustvari lesketajočo se površino, podobno zamrznjenemu oknu ali ledenim kristalom. Zaradi goste sestave jo lahko nanašate s čopičem, gobico ali neposredno iz plastenke, pri čemer debelejši nanos poskrbi za še bolj izrazit, tridimenzionalni reliefni učinek.

Barva je na vodni osnovi, brez topil, posamezne odtenke pa lahko med seboj poljubno mešate. Na gladkih površinah, kot je steklo, jo lahko nanašate neposredno brez osnovnega premaza, po popolnem sušenju pa tvori stabilen in obstojen sloj.

  • Prostornina: 80 ml, odtenek: svetlo zelena
  • Primerna za steklo, keramiko, les, papir in tekstil
  • Samodejen nastanek ledenega učinka med sušenjem na zraku
  • Preprosto čiščenje čopičev z vodo pred sušenjem
  • Izdelano v Belgiji
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano