Nazaj v trgovino DRW760080_60080700

Barva z ledenim učinkom DARWI Ice 80 ml

Na zalogi

Izberi
€2,39
€29,88 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

DARWI Ice barva z ledenim učinkom je dekorativna akrilna barva, ki se suši na zraku in naravno ustvari bleščečo površino s kristalnim vzorcem zmrzali, podobnim zamrznjenemu oknu. Zaradi goste sestave jo lahko nanašate v tankem ali debelejšem sloju, s čimer dosežete izrazit, tridimenzionalen ledeni učinek brez potrebe po posebnih postopkih.

Barva je na vodni osnovi in brez topil ter jo lahko nanašate neposredno na steklo, keramiko, les, papir in tekstil brez predhodnega temeljnega premaza. Odtenki se med seboj mešajo, po popolnem sušenju pa je naneseni sloj stabilen in obstojen.

  • Prostornina: 80 ml
  • Uporaba: steklo, keramika, les, papir, tekstil
  • Nanašanje: s čopičem, gobico ali neposredno iz plastenke (pripomočke očistite z vodo pred sušenjem)
  • Lastnosti: bleščeč učinek zmrzali nastane samodejno med sušenjem, možnost mešanja z drugimi Ice odtenki
  • Poreklo: proizvedeno v Belgiji
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Cena na enoto 79,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


3,85 € Cena na enoto 51,33 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano