Barva v spreju MOLOTOW™ UFA NEON 400 ml

€6,55
€16,38 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Neprozorna barva v spreju, blagovne znamke MOLOTOW na akrilni osnovi z visoko koncentracijo pigmentov je namenjena ulični umetnosti. Primerna za zunanjo uporabo, pa tudi za zaprt prostor z dobro prezračevanjem. S sistemom Flowmaster ™ Vari-Valve se nadzoruje količina pršilne barve. Razpršilec je tako nastavljen, da ga je mogoče enostavno upravljati in ga zato lahko uporabljajo tudi neizkušeni uporabniki. Razpršilec je tako postavljen, da boste lahko s pršenjem obarvali površino od 4 mm do 200 mm. Barvna paleta vsebuje 5 trajnih fluorescentnih odtenkov.

lastnosti izdelka

  • sprej MOLOTOW ™ na akrilni osnovi z visoko koncentracijo pigmentov
  • volumen 400 ml
  • barve: Neon Yellow Fluorescent, Neon Orange Fluorescent, Neon Pink Fluorescent, Neon Blue Fluorescent, Neon Green Fluorescent
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano