Bambusovi obročki - 3 kosi

Na zalogi
€7,14
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Obročki iz bambusovega lesa so praktična dekoracija s številnimi uporabami. Zahvaljujoč različnim velikostim jih lahko uporabljate skupaj ali ločeno. Z njimi okrasite cvetlični lonec, ustvarite svojega lovilca sanj, poskusite z njihovo pomočjo ustvariti lastne okraske iz makrameja, ki jih lahko uporabite tudi kot izvirno in ročno izdelano darilo za prijatelje ali družino. Bambusovi obročki imajo resnično raznoliko uporabo in so odvisni le od vaše domišljije, od tega, kako se boste odločili za njihovo uporabo.

lastnosti izdelka

  • bambusovi obročki
  • pakiranje: 3 kosi
  • mere (cm): 15.3, 20.3, 25.5
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano