Baby merino preja 125 m | izberite barvo


Izberi
€10,32
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Baby merino preja je poseben izdelek iz 100% nove volne s fino strukturo, primeren za dojenčke in občutljivo kožo.. Nova volna je volna, ki še ni bila reciklirana, ponovno uporabljena ali kakor koli predelana. Odkrijte čar ročno izdelanih izdelkov, ki jih lahko ustvarite ne samo zase, ampak tudi kot izvirno in ročno izdelano darilo za nekoga od vaših bližnjih. Kvačkate ali pletete lahko različna merino oblačila, kot so puloverji, naglavni trakovi, kratke majice, nogavice in drugo. Idealna tudi kot volna za odeje in igrače. Merino volna je veliko bolj fina in mehkejša od navadne volne. Ovčja volna združuje stil in udobje v popolni harmoniji. Prenese temperature od -20 stopinj do 35 stopinj Celzija.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • Baby merino preja
  • Sestava: 100% nova volna
  • Teža žoge je 50 g
  • Dolžina volne 125 metrov
  • Priporočena kvačka 3,5 - 4 mm
  • Priporočena igla za pletenje 3,25 - 3,5 mm
  • Primerno za pletenje in kvačkanje
  • Ne vsebuje kemikalij

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart
Modelirna masa Cernit NUMBER ONE 56g

Modelirna masa Cernit NUMBER ONE 56g


2,58 € Cena na enoto 46,07 €/kg
Cernit

Nazadnje ogledano