Nazaj v trgovino ARTWSETB317

ARTMIE Solo Goya komplet akvarelov, 7 kosov - zemeljski toni

Na zalogi
€17,75
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Svoja umetniška čustva izrazite z natančnimi in živahnimi odtenki kompleta akvarelov SOLO GOYA Artist v elegantnem plastičnem kovčku ARTMIE. Ta praktični komplet vsebuje 6 polovičnih in 1 polno posodo, ki so skrbno izbrani za ustvarjanje izrazitih umetniških del - od nežnih pokrajin do bogatih portretov. SOLO GOYA je akvarel nemške izdelave blagovne znamke KREUL, ki ima več kot 100-letno tradicijo v proizvodnji likovnih potrebščin in zagotavlja najvišje standarde kakovosti za profesionalne ustvarjalce. Odtenki, kot so svetla angleška rdeča, temna Caput Mortuum, indijska rumena, Van Dyckova rjava, žgana sienna, najfinejši ultramarin in ena polna posoda sepije, so temelj bogate in harmonične barvne palete. Barve so visoko pigmentirane, obstojne na svetlobi in enostavne za mešanje. Odlične so za profesionalne slikarje, ilustratorje in študente umetnosti, ki cenijo kakovost in zanesljivost. Minimalistično in kompaktno plastično ohišje z logotipom ARTMIE je primerno tako za domačo uporabo kot za slikanje na poti. Ta komplet poleg tehnične kakovosti ponuja tudi estetsko izkušnjo slikanja, zato je idealno darilo za vsakega ljubitelja akvarela.

Parametri izdelka:

  • ARTMIE Solo Goya komplet akvarelov - zemeljski odtenki
  • Izdelano v Nemčiji pri KREUL-u, blagovni znamki z več kot 100-letno tradicijo
  • Vsebina: vsebina: 6× polovične posodice + 1× polna posodica
  • Barve: Svetla angleška rdeča, temna Caput Mortuum, indijska rumena, Van Dyckova rjava, žgana sienna, najboljši ultramarin in ena polna posoda sepije
  • Velikost posodice: 19 × 16 × 10 mm
  • Visokokakovostno plastično ohišje ARTMIE
  • Zasnovano za profesionalno in napredno uporabo
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano