ARTMIE Neodišavljen sojin vosek za sveče 400 g

€9,82
€24,55 / kg
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
ARTMIE Neodišavljen sojin vosek za sveče 400 g je idealna izbira za vse, ki doma izdelujejo naravne sveče. Ta 100-odstotno čisti sojin vosek brez dodanih dišav je rastlinskega izvora in ga odlikujejo ekološke lastnosti - je biorazgradljiv, nestrupen in pri gorenju ne oddaja škodljivih snovi. Zaradi nizkega tališča, približno 52 °C, je delo z njim varno in preprosto tudi za začetnike. Vosek se enakomerno topi ter se dobro veže z dišavami in barvami, kar bo cenil vsak ustvarjalec lastnih sveč, voščenih okraskov ali izdelkov za aromaterapijo. Zaradi oblike kosmičev se hitro topi, ga je enostavno dozirati in se odlično povezuje s kati, barvili ali eteričnimi olji. Izdelek je kot nalašč za ljubitelje naravne kozmetike, življenjskega sloga brez odpadkov, pa tudi za ustvarjalne delavnice in tečaje. Embalaža v kraft ovitku, ki ga je mogoče reciklirati, podpira trajnost in praktičnost

:

  • ARTMIE Neodišavljen sojin vosek za sveče
  • Teža: 400 g
  • Sestava: Sestava: 100 % čisti sojin vosek
  • Oblika: voščeni granulat
  • Tališče: približno 52 °C
  • Lastnosti: brez vonja, nestrupen, biološko razgradljiv
  • Uporaba: ročna izdelava sveč, izdelkov iz voska, aromaterapija
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano