ARTMIE Komplet akvarelov Solo Goya

Na zalogi
€17,75
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Odkrijte svet nežnega akvarelnega slikarstva z akvarelnimi barvami SOLO GOYA Artist v elegantnem belem plastičnem kovčku znamke ARTMIE. Ta ekskluzivni komplet je namenjen profesionalnim umetnikom, ilustratorjem in strastnim ustvarjalcem, ki iščejo intenzivno pigmentacijo, bogato barvno paleto in natančne rezultate. SOLO GOYA so akvareli nemške izdelave priznane blagovne znamke KREUL, ki se ponaša z več kot 100-letno tradicijo proizvodnje visokokakovostnih umetniških potrebščin. Barve so visokokakovostne, obstojne na svetlobi in zlahka mešljive, ponujajo pa širok razpon učinkov, od nežnih izpiranj do bogatih kontrastov. Zaradi kompaktnega in trpežnega plastičnega kovčka z logotipom ARTMIE lahko barve vzamete s seboj kamor koli - idealno za slikanje na prostem. Ta komplet je tudi odlično darilo za vse ljubitelje akvarela, ki cenijo izjemno kakovost, prenosljivost in estetiko.

Parametri izdelka:

  • ARTMIE Solo Goya komplet akvarelov - živahni odtenki
  • Izdelano v Nemčiji pri KREUL-u, blagovni znamki z več kot 100-letno tradicijo
  • Komplet vsebuje: 6× polovične posodice + 1× polna posodica
  • Velikost posodice: 19 × 16 × 10 mm
  • Plastični etui ARTMIE z logotipom
  • Zasnovan za profesionalne in napredne umetnike
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano