Nazaj v trgovino ARTWSETB319

ARTMIE Komplet akvarelov Solo Goya - Naravni toni

Na zalogi
€17,75
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Komplet akvarelov ARTMIE SOLO GOYA Artist v elegantnem plastičnem kovčku ponuja edinstveno slikarsko izkušnjo za profesionalne umetnike. Vsebuje 6 polovičnih posodic in 1 polno posodico v harmonično uravnoteženi barvni paleti, ki je idealna za eksperimentiranje s senčenjem, globino in kontrastom. SOLO GOYA je akvarel, ki ga v Nemčiji izdeluje priznana blagovna znamka KREUL z več kot 100-letno tradicijo na področju umetniških potrebščin, kar zagotavlja vrhunsko kakovost. Ti akvareli so znani po intenzivni pigmentaciji, visoki obstojnosti na svetlobi in odličnih lastnostih plastenja. Namenjeni so profesionalnim slikarjem, ilustratorjem, umetnikom in naprednim študentom umetnosti. Zaradi praktičnega etuija ARTMIE lahko barve vzamete kamor koli s seboj - idealno za slikarski plener ali potovanje. This set is not only functional, but also aesthetically appealing, making it an ideal gift for any watercolor enthusiast.Product parameters:- ARTMIE Solo Goya watercolor set - natural tones- Made in Germany by the KREUL brand with more than a 100-year tradition- Contents: V kompletu so: - akvareli, ki jih je mogoče uporabiti v akvarelni tehniki: 6× polovične posodice + 1× polna posodica- Velikost posodice: 19 × 16 × 10 mm- ARTMIE plastični etui z logotipom- Primerno za profesionalne in napredne umetnike.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano