Nazaj v trgovino APLA2060_A20602

APLI dekorativni akrilni kamenčki 100 kosov, mešanica velikosti in barv


Izberi
€2,49
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set dekorativnih akrilnih kamenčkov APLI v obliki kapljic prinaša pestro mešanico velikosti in barv za najrazličnejše ustvarjalne projekte. Ti okrasni kamenčki so namenjeni vsakemu ustvarjalcu za okraševanje površin, njihova uporaba pa je preprosta – le nanesite lepilo na zadnjo stran.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: APLI
  • Material: akril
  • Oblika: kapljice
  • Število kosov v pakiranju: 100 kosov
  • Lastnosti: mešanica velikosti in barv
  • Teža: 0,03 kg

Uporaba in tehnike

Kamenčki so idealni za ustvarjanje, scrapbooking, okraševanje voščilnic, dekoriranje kostumov in izdelavo nakita.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kako se kamenčki pritrdijo? Na njihovo zadnjo stran preprosto nanesite lepilo in jih pritrdite na želeno površino.

Katere oblike in barve vsebuje pakiranje? Pakiranje vsebuje kamenčke v obliki kapljic v kombinaciji različnih velikosti in barv.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Cena na enoto 79,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva, 60 ml, ROSA Gallery

Akrilna barva, 60 ml, ROSA Gallery


4,26 € Cena na enoto 71,00 €/l
Rosa

Nazadnje ogledano