Nazaj v trgovino SCH16_111044

Akvarelne barve Schmincke AKADEMIE 1/2 posodice

Na zalogi
(5)

Izberi
€5,74
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

To je recenzija celotne linije akvarelnih barv Schmincke Horadam. Počasi si gradim zbirko teh barv, saj lahko z enim potegom čopiča gladko prehajajo od nežnega lazuriranja do izrazite žive barve. Dobro poznam značilnosti različnih znamk akvarelnih barv in lahko z gotovostjo trdim, da je Schmincke Horadam znamka, ki izpolnjuje vse moje zahteve v eni sami liniji.

Andrej Preverjena ocena

Ogledala sem si intervju z Grisom in naredila posnetek zaslona njegove palete. Štiri žive barve so me pritegnile – limonino rumena, topla rdeča, modra in zelena. Glede na Schminckejeve grafe mislim, da je May green tista prava! Ta barva se dobro nanaša in je odlična za lazuriranje. Z lahkoto se ponovno navlaži in se dobro meša z drugimi rumenimi barvami. Kot komplementarna barva se dobro poda Schmincke Ultramarine Violet.

Filip Preverjena ocena

Naročila sem odtenek kobaltno modra in je res čudovit, na papirju kar žari.

Daniel Preverjena ocena

Začetnikom vsekakor priporočam, Schmincke je znamka, ki ne razočara.

Róbert Preverjena ocena

Hitra dostava, barva je prispela v redu in se zelo dobro topi.

Štefan Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano