Akvarelni set Nassau 28 kosov

Na zalogi
€6,45
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Akvarelová sada Nassau 28 dielna - plechový obalAkvarelová

sada Nassau 28 ks je kompletný set pre začínajúcich aj pokročilých umelcov a je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov akvarelovej techniky. Táto kompletná výtvarná sada vsebuje 12 akvarelov farieb v panvičkách, 12 akvarelov ceruziek, 2 štetce, strúhadlo a hubku na efekty. Hvala vysokokvalitným pigmentom sú farby sýte a ľahko sa miešajú, čím omogočajo doseči edinstvene odtiene a jemné prechody. Robustné kovové puzdro chráni obsah pred poškodením a je ideálne na prenos. Táto sada je primerna pre začiatočníkov aj profesionálov, ktorí chcú objaviť čaro akvarelovej maľby a rozvíjať svoju kreativitu. Ideálna na uporabo s akvarelovým papierom, primerna na domáce i profesionálne usage.

Parametre produktu:

  • Akvarelová sada Nassau 28 dielna
  • V paketu: Vključuje: 12 akvarelnih barv v panvicah, 12 akvarelnih ceruziek, 2 štetce, 1 strúhadlo, 1 hubka
  • Vysokokvalitetni pigmenty pre žiarive odtiene
  • Kovové puzdro na bezpečné prenášanie

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano