Nazaj v trgovino CNST46330001011_M

Akvarelni blok CANSON St Cuthberts Saunders Waterford CP bel 300 g/m² 20 listov – 26 – 51 cm

Na zalogi

Izberi
€92,90
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvarelni blok CANSON St Cuthberts Saunders Waterford Cold Pressed z gramaturo 300 g/m² je profesionalen papir iz 100 % bombaža, ustvarjen za najzahtevnejše slikarske tehnike. Izdelan je po tradicionalnem postopku na cilindričnem situ v Veliki Britaniji in potrjen s strani Royal Watercolour Society (RWS). Zahvaljujoč lepljenju na vseh štirih straneh ter obojestranski obdelavi z naravno želatino zagotavlja izjemno dimenzijsko stabilnost ter visoko odpornost pri izpiranju in praskanju barve.

Parametri izdelka

  • Znamka: CANSON
  • Linija izdelkov: St Cuthberts Saunders Waterford
  • Material: 100 % bombaž (mould-made)
  • Gramatura: 300 g/m²
  • Število listov: 20 listov
  • Tekstura površine: Srednje zrnata (Cold Pressed / NOT)
  • Vezava: Blok, lepljen na štirih straneh
  • Barva papirja: Bela (White), brez optičnih belil, arhivska kakovost in brez kislin (acid-free)
  • Razpon dimenzij: 26 – 51 cm
  • Država porekla: Velika Britanija

Uporaba in tehnike

Papir je popolna izbira za profesionalne akvareliste, tehniko mokro na mokro, uporabo maskirnih tekočin ter praskanje in popravke pigmenta brez poškodb zgornjega sloja.

Pogosta vprašanja

Se papir ob stiku z večjo količino vode zvija? Zaradi 100 % bombažne sestave, tradicionalne izdelave in štiristranskega lepljenja blok ohranja odlično obliko in se posuši popolnoma ravno.

Ali papir sčasoma porumeni? Ne, papir je brez kislin (acid-free), brez optičnih belil in zaščiten s kalcijevim karbonatom, kar zagotavlja dolgotrajno obstojnost in vrhunsko arhivsko kakovost.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano