Nazaj v trgovino CNST46830001011_E

Akvarelni blok CANSON St Cuthberts Saunders Rough 300 g/m² bel 12 listov – 23 x 31 cm

Na zalogi

Izberi
€37,50
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvarelni blok CANSON St Cuthberts Saunders Waterford Rough z gramaturo 300 g/m² predstavlja profesionalen papir iz 100 % bombaža, izdelan po tradicionalnem postopku na valjčnem situ. Ta arhivski papir z grobo teksturo Rough je odobrilo britansko združenje Royal Watercolour Society in je zasnovan za najzahtevnejše akvarelne tehnike. Zahvaljujoč notranjemu in površinskemu dimenzioniranju z želatino zagotavlja visoko trdnost, je odporen na praskanje ter se po vlaženju suši enakomerno in ravno.

Parametri izdelka:

  • Znamka: CANSON
  • Linija izdelkov: St Cuthberts Saunders Waterford
  • Material: 100 % bombaž (mould-made)
  • Gramatura: 300 g/m²
  • Tekstura površine: Rough (groba zrnata struktura)
  • Barva: bela (brez optičnih belil)
  • Število listov: 12 listov
  • Vezava: blok lepljen na eni strani
  • Lastnosti: brez kislin (acid-free), pufriran s kalcijevim karbonatom, lepljen z želatino
  • Država porekla: Velika Britanija

Uporaba in tehnike

Blok je namenjen profesionalnim umetnikom in zahtevnim akvarelnim pristopom. Groba površina Rough poudari granulacijo pigmentov in teksturne učinke, pri čemer papir brez težav prenese tehniko mokro na mokro, maskirno tekočino, izpiranje ter mehansko odstranjevanje barve.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kakšna je gramatura papirja in kako se obnaša z vodo? Papir ima gramaturo 300 g/m² in zaradi izdelave iz 100 % bombaža na valjčnem situ ponuja izjemno dimenzijsko stabilnost, se ne zvija ter se suši enakomerno.

Ali je papir obstojen in odporen proti staranju? Da, papir je arhivske kakovosti, brez vsebnosti kislin in optičnih belil ter je pufriran s kalcijevim karbonatom za dolgotrajno zaščito.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano