Nazaj v trgovino CNST46230001011_E

Akvarelni blok CANSON St Cuthberts Mill Saunders Waterford HP 300 g/m² 23 x 31 cm

Na zalogi

Izberi
€37,50
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvarelni blok CANSON St Cuthberts Mill Saunders Waterford HP z gramaturo 300 g/m² predstavlja profesionalni papir iz 100 % bombaža, izdelan po tradicionalnem postopku na valjčnem situ. Gladka, toplo stiskana površina (Hot Pressed) ter odobritev britanskega kraljevega združenja Royal Watercolour Society ga delata nepogrešljivega za detajlno akvarelno slikanje in zahtevne tehnike. Zahvaljujoč želatinskemu lepljenju in izjemni stabilnosti dimenzij omogoča umetnikom dovolj časa za delo z barvo brez neželenega gubanja papirja.

Parametri izdelka

  • Znamka: CANSON / St Cuthberts Mill
  • Serija: Saunders Waterford
  • Material: 100 % bombaž (izdelano na valjčnem situ)
  • Gramatura: 300 g/m²
  • Površina: gladka (toplo stiskana / Hot Pressed)
  • Število listov: 12 listov
  • Vezava: blok lepljen na eni strani
  • Barva: bela (brez optičnih belil)
  • Lastnosti: brez kislin (acid-free), arhivska kakovost, pufrano s kalcijevim karbonatom, želatinsko klejeno
  • Država porekla: Velika Britanija

Uporaba in tehnike

Papir je zasnovan za profesionalne akvareliste ter se odlično obnese pri tehniki mokro na mokro, enakomernem laviranju, risanju s peresom in črnilom ter slikanju izredno natančnih detajlov. Zaradi obojestranskega želatinskega klejenja zanesljivo prenese odvzemanje barve, strganje in uporabo maskirne tekočine.

Pogosto zastavljena vprašanja

Kakšna je gramatura papirja in ali prenese mokre tehnike brez zvijanja? Papir ima gramaturo 300 g/m² ter zaradi 100 % bombažne sestave in izdelave na valjčnem situ ohranja visoko stabilnost in se enakomerno posuši na ravno površino.

Ali papir vsebuje kisline? Ne, papir je popolnoma brez kislin, brez optičnih belil in zaščiten s kalcijevim karbonatom, kar zagotavlja dolgo obstojnost vaših umetnin.

Kako so listi pritrjeni v bloku? Blok vsebuje 12 listov, ki so zanesljivo lepljeni na eni strani.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano