Nazaj v trgovino CNST47030001011_D

Akvarelni blok CANSON St Cuthberts Bockingford 300 g/m² 12 listov spirala 18 – 41 cm

Na zalogi

Izberi
€26,50
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvarelni blok CANSON St Cuthberts Bockingford z gramaturo 300 g/m² je vrhunski papir umetniške kakovosti, tradicionalno izdelan na cilindričnem situ v Veliki Britaniji. Ponuja fino zrnato površino (hladno stiskano / Cold Pressed) ter priročno spiralno vezavo z 12 listi, zaradi česar je odlična izbira za začetnike in izkušene ustvarjalce. Zaradi izjemne sposobnosti popravljanja in odvzemanja barve omogoča posvetlitev pigmenta vse do bele podlage ter zagotavlja visoko dimenzijsko stabilnost.

Parametri izdelka

  • Znamka: CANSON
  • Linija izdelkov: St Cuthberts Bockingford
  • Gramatura: 300 g/m²
  • Število listov: 12 listov
  • Vezava: spiralna vezava
  • Površina: fino zrnata (hladno stiskana / Cold Pressed), bela barva
  • Material: 100 % brezlesna beljena celuloza z visokim deležem alfa-celuloze
  • Lastnosti: brez kislin (acid-free), pH 7–9, pufriran s kalcijevim karbonatom, brez optičnih belil, svetlobna obstojnost po lestvici modre volne min. 6+, veganska sestava brez živalskih sestavin
  • Razpon formatov: 18 – 41 cm (dimenzije od 18 × 13 cm do 41 × 31 cm)
  • Država porekla: Velika Britanija

Uporaba in tehnike

Papir je primarno namenjen akvarelu in mokrim tehnikam, odlično pa se obnese tudi pri slikanju z gvašem, akrilom, pastelom ter risanju s peresom, tušem, svinčnikom ali ogljem.

Pogosta vprašanja

Kakšna je gramatura papirja in ali prenaša mokre tehnike brez zvijanja? Papir ima gramaturo 300 g/m², je izjemno stabilen in se ob stiku z vodo ne deformira zlahka.

Kakšno vrsto površine ima ta akvarelni blok? Blok ima rahlo zrnato strukturo (hladno stiskano / Cold Pressed), oblikovano s pomočjo naravnih volnenih klobučevin z unikatno teksturo.

Kako so listi v bloku vezani? Listi so varno in praktično vezani s trpežno kovinsko spiralo.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano