Nazaj v trgovino ARCA179510AKVARE_2

Akvarelni blok ARCHES Aquarelle grobo zrnat naravno bela 300 g/m² – 12 listov

Na zalogi

Izberi
€29,50
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvarelni blok ARCHES Aquarelle predstavlja legendaren papir iz 100 % bombaža z gramaturo 300 g/m², namenjen profesionalnim umetnikom in zahtevnim akvarelnim tehnikam. Izdeluje se po tradicionalnem postopku na valjčnem situ (mould-made) v Franciji in je eden redkih papirjev, ki je klejen z naravno želatino vse do jedra — torej notranje in površinsko. Ta postopek zagotavlja izjemno obstojnost, sijaj barv ter visoko odpornost pri večkratnem nanašanju in izpiranju barv.

Ključne lastnosti in parametri

  • Znamka: ARCHES
  • Serija: Aquarelle
  • Material: 100 % bombaž (mould-made)
  • Gramatura: 300 g/m²
  • Tekstura: grobo zrnata (rough)
  • Število listov: 12 listov
  • Odtenek: naravno bela (brez optičnih belil)
  • Lastnosti papirja: želatinasto klejen do jedra, brez kislin (acid-free), pH nevtralen, zaščiten proti plesni, arhivska kakovost
  • Država porekla: Francija

Uporaba

Blok je zasnovan predvsem za akvarel in druge mokre tehnike. Papir odlično prenaša večkratno laziranje, praskanje, radiranje, uporabo maskirne tekočine in slikarskega traku, ne da bi se poškodovala vlakna. Po navlažitvi se enakomerno napne z minimalnim valovanjem.

Pogosta vprašanja

Kako deluje klejenje z želatino do jedra?
Želatina, nanesena v notranjost in na površino papirja, ohranja pigmente na površini in preprečuje nezaželeno vpijanje v globino. Tako ohranja naraven sijaj in transparentnost akvarelnih barv.

Ali papir prenese maskirno tekočino in praskanje?
Da, trpežna bombažna površina zdrži maskirno tekočino, odstranjevanje barve, praskanje ter odlepljanje traku brez poškodb strukture papirja.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano