Nazaj v trgovino NVP19421876

Akvarelne barve White Nights kovinski in pastelni odtenki / 12 kos.

(3)
€31,64
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvareli White Nights Metallic and Pastel so barve iz omejene edicije barv, proizvedene v polsuhi obliki v lončkih s prostornino 2,5 ml. Akvarelne barve White Nights so izdelane iz visokokakovostnih fino zmletih pigmentov in veziv z dodatkom arabskega gumija. Barve se med seboj dobro mešajo in se zlahka sperejo z vodo. Barva je zelo obstojna na svetlobo.

Paleta akvarelnega kompleta White Nights v omejeni izdaji v plastični škatli je sestavljena iz 7 kovinskih in 5 pastelnih odtenkov, ki jih umetnik potrebuje za ustvarjanje kovinskega in finega pastelnega učinka v svojih delih.

Vse akvarelne barve v paleti White Nights so varne, certificirane in izpolnjujejo standarde ASTM D-4236. Visoka koncentracija pigmenta zagotavlja maksimalno intenzivnost barvnega tona akvarela. Nasičenost se ohranja tudi pri redčenju z velikimi količinami vode. Zanje je značilna transparentnost, ki umetniku omogoča delo s tankimi glazurami. Čiste barve vam omogočajo, da slikate v mešanicah in dobite bogato paleto odtenkov. Večina barv ima najvišjo svetlobno obstojnost, kar prispeva k ohranjanju del več kot 100 let. Vse to zagotavlja njihovo visoko kakovost in možnost uporabe pri profesionalnem slikanju.

lastnosti izdelka:

  • Komplet akvarelnih barv White Nights Metallic and Pastel
  • Omejena izdaja
  • 12 odtenkov v 2,5 ml posodicah
  • 7 kovinskih in 5 pastelnih odtenkov
  • zapakirane v plastično škatlo
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Ti kovinski odtenki so na papirju naravnost čarobni in mojim božičnim voščilnicam dodajo povsem drugo dimenzijo.

Martina Preverjena ocena

Končno sem našla pastelne barve, ki imajo zadostno pigmentacijo tudi pri nanosu v tankem sloju. Zelo sem zadovoljna.

Veronika Preverjena ocena

Komplet je genialen, barve se čudovito razlivajo in kovinski sijaj je viden tudi po sušenju. Kot nalašč za moje ustvarjanje.

Barbora Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano