Nazaj v trgovino NVP19421874

Akvarelne barve White Nights Botanica v plastični škatli / 12 kosov

Na zalogi
(3)
€22,71
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvareli White Nights Botanica so barve iz omejene edicije barv, proizvedene v polsuhi obliki v lončkih s prostornino 2,5 ml. Akvarelne barve White Nights so izdelane iz visokokakovostnih fino zmletih pigmentov in veziv z dodatkom arabskega gumija. Barve se med seboj dobro mešajo in se zlahka sperejo z vodo. Barva je zelo obstojna na svetlobo.

Uravnotežena paleta tematskega akvarelnega kompleta Botanica je bila sestavljena v sodelovanju z umetniki, ki delujejo na področju botaničnega slikarstva in ilustracije, da vam ponudimo idealno izbiro odtenkov za slikanje fascinantnih naravnih pojavov.

Vse akvarelne barve v paleti White Nights so varne, certificirane in izpolnjujejo standarde ASTM D-4236. Visoka koncentracija pigmenta zagotavlja maksimalno intenzivnost barvnega tona akvarela. Nasičenost se ohranja tudi pri redčenju z velikimi količinami vode. Zanje je značilna transparentnost, ki umetniku omogoča delo s tankimi glazurami. Čiste barve vam omogočajo, da slikate v mešanicah in dobite bogato paleto odtenkov. Večina barv ima najvišjo svetlobno obstojnost, kar prispeva k ohranjanju del več kot 100 let. Vse to zagotavlja njihovo visoko kakovost in možnost uporabe pri profesionalnem slikanju.

lastnosti izdelka:

  • Akvarelne barve White Nights Botanica
  • Omejena izdaja
  • Tematsko uravnotežena paleta odtenkov
  • 12 odtenkov v posodicah prostornine 2,5 ml
  • Zapakirane v plastično škatlo
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Ti Botanica odtenki so kot nalašč za slikanje cvetlic, nad njimi sem navdušena in jih uporabljam skoraj vsak dan.

Monika Preverjena ocena

Kaseta je kompaktna in praktična, pigmenti so zelo nasičeni in kremasti.

Petra Preverjena ocena

Ta komplet priporočam vsakomur, ki se želi ukvarjati z botaničnim slikarstvom, saj je izbor barv res zelo premišljen in posrečen.

Lucija Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano