Nazaj v trgovino RTL20808635

Akvarelne barve Van Gogh MUSEUM v plastični škatli - 12 kos

(1)
€30,32
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Kompakten komplet dvanajsttonskih akvarelov, ki ga je navdihnila barvna paleta Dinamičnega avtoportreta Vincenta van Gogha s sivim klobukom iz klobučevine, v katerem je uporabil komplementarne barve. Ta posebna izdaja Van Gogh Pocket Box je svetlo oranžne barve, kot majhne proge iste barve, ki jih je mogoče videti tudi v avreolu okoli glave na avtoportretu. Zaradi tega je žepna škatla za akvarelne barve pravi zbirateljski predmet. Set 12 akvarelnih barv v lončkih je pakiran v plastični žepni škatli, ki vsebuje tudi okrogel čopič s sintetičnimi ščetinami (velikost 6) in paleto za mešanje barv.

Van Gogh akvareli so barve za umetnike in študente z briljantnimi, prozornimi in intenzivnimi odtenki ter z velikimi možnostmi toniranja. Večina barv je ocenjena z najvišjo stopnjo svetlobne obstojnosti (več kot 100 let v muzejskih pogojih). Zaradi svoje čistosti in enakomerne viskoznosti je s temi akvareli enostavno delati in mešati. Barve so ponosno proizvedene na Nizozemskem pod strogim nadzorom kakovosti.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • Akvareli Van Gogh vrhunske kakovosti v plastičnem etuiju
  • Omejena izdaja po navdihu najbolj znanega avtoportreta
  • 12 barv v praktični škatli
  • Priložen čopič in paleta
  • Izdelano na Nizozemskem

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Ta komplet je res čudovit že na pogled, kakovost barv Van Gogh me nikoli ne razočara, v tej škatli pa so poleg tega odlično zaščitene med potovanjem.

Katarina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano