Nazaj v trgovino RTL20848624

Akvarelne barve Van Gogh/24kom + pribor

(4)
€132,47
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvarelne barve Van Gogh/24ks + pribor

Serija izdelkov Van Gogh je je za umetnike ki cenijo kakovost. Te akvarelne barve se lahko mešajo in so odporne na svetlobo.

Pakiranje vsebuje:

  • 24 posodica akvarelne barve Van Gogh (odtenki 108, 254, 268, 270, 238, 266, 311, 370, 371, 331, 366, 535, 512, 506, 508, 623, 662, 645, 616, 227, 411, 409, 416, 708)
  • 2x čopič Van Gogh (serija 191 velikost 4, serija 171 velikost 8)
  • paleta za mešanje barv
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 4 mnenj

Točno to, kar sem potrebovala za platnice vezanega kompleta jedkanic.

Natalija Preverjena ocena

Barve so kakovostna klasika, paleta je uporabna tudi za delo z barvami v tubi.

Dominika Preverjena ocena

Dobil sem ga zelo hitro. Prodajalci so odlični. Zagotovo bom še kupila pri vas.

Simona Preverjena ocena

Odlična izbira za napredne kot tudi za začetnike. Barve se čudovito plastijo.

Kristina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano