Nazaj v trgovino RTL9022112M

Akvarelne barve v praktičnem pakiranju ArtCreation / 12 kosov

(4)
€17,39
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet akvarelnih barv v priročni plastični embalaži je odličen pripomoček za vse vaše umetniške ideje. V pakiranju je tudi slikarski čopič za akvarelne barve in gobica. Pokrov škatle odlično služi za mešanje barv. Akvarelne barve so idealne za študente in začetnike ali pa za potovanje.

LASTNOSTI IZDELKA:

  • Akvarelne barve v žepnem pakiranju
  • Idealne za potovanja
  • Visoke kakovosti in enostavne za uporabo
  • Velikost paketa 140 x 95 x 15 mm
  • Pakiranje vsebuje 12 akvarelnih barv (708 - Payne's Grey, 617 - Yellowish Green, 311 - Vermilion, 409 - Burnt Umber, 504 - Ultramarine, 200 - Orange, 227 - Yellow Ochre, 535 - Phthalo, 205 - Lemon Yellow, 602 - Dark Green, 326 - Crimson, 108 - White), slikarski čopič in gobica
  • Izdelane na Nizozemskem
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Za mojo hčerko za krožek so te barve popolnoma idealne, dobro se z njimi dela in imajo lepe jasne odtenke.

Eva Preverjena ocena

Osnovni komplet, ki ne bo razočaral nobenega začetnika.

Anna Preverjena ocena

Embalaža je kompaktna, zato barve rada nosim s seboj tudi na plenarno slikanje v park, kjer slikam rože v okolici.

Marija Preverjena ocena

Odlično razmerje med ceno in kakovostjo, za takšno domače slikanje povsem zadostuje.

Zuzana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano