Nazaj v trgovino RTL208386_12

Akvarelne barve v kovinski škatli Van Gogh | izberite set

(4)

Izberi
€43,63
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Če iščete kakovostne akvarele, lahko izberete Van Gogh. Slikanje z akvareli blagovne znamke Royal Talens je pravi užitek za vse ljubitelje umetnosti. Komplet, profesionalno oblikovan v pločevinasti škatli, bo vaši umetnini dodal pravo iskrico. Najbolj intenzivne, svetlobno odporne in neprozorne akvarelne barve pridobijo potrebno prosojnost po redčenju z vodo. Komplet je primeren za vse akvarelne tehnike. Barve so enostavne za delo in se zlahka prelivajo med seboj. Stroga kontrola kakovosti zagotavlja dosledno izkušnjo z vsakim potegom s čopičem. Poleg posodic za akvarel 12/24/36/48 je v kompletu tudi okrogel čopič št. 191/6.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • Akvareli Van Gogh
  • Visokokakovostni, čisti, fino mleti pigmenti
  • Intenzivni barve z visoko možnostjo niansiranja
  • Izdelano na Nizozemskem
  • Zdaj 12 lončkov vsebuje barve: 108, 254, 269, 370, 331, 506, 512, 616, 662, 227, 411, 708
  • Set 24 skled vsebuje barve: 108, 254, 268, 270, 238, 266, 311, 370, 371, 331, 366, 506, 512, 535, 508, 616, 662, 645 , 623, 227, 416, 411, 409, 708
  • Komplet 36 skled vsebuje barve: 108, 254, 268, 269, 270, 238, 224, 266, 311, 370, 371, 331, 366, 567, 568, 506, 535, 570, 508, 533, 633, 616, 662, 675, 623, 620, 227, 234, 408, 416, 411, 339, 409, 403, 701, 708
  • Komplet 48 posodic vsebuje barve: 106, 254, 272, 238, 244, 266, 278, 370, 371, 331, 366, 567, 568, 592, 593, 525, 535, 506, 570, 508 , 533, 522, 661, 633, 645, 662, 616, 675, 623, 296, 227, 234, 408, 411, 339, 409, 708, 748, 715, 735, 230, 373, 630, 800, 802 , 805, 843, 846,
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 4 mnenj

Trdna kovinska škatlica omogoča vstavljanje in pritrjevanje polovičnih in celih posodic, zložljiva paleta je zelo priročna, odlično.

Roman Preverjena ocena

Kakovostne akvarelne barve z lepo pigmentacijo. Barve se čudovito plastijo na papirju.

Peter Preverjena ocena

Kakovostne akvarelne barve s čudovito transparentnostjo.

Tibor Preverjena ocena

Ta kovinska kaseta znamke Van Gogh je pravi biser, barve so čudovito pigmentirane, zaradi trdne embalaže pa je idealna sopotnica za slikanje na terenu.

Samuel Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano