Nazaj v trgovino NVP35411880

Akvarelne barve Sonnet Botanica Nevskaya Palitra 12 kos.

(2)
€11,36
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvarel Sonnet združuje glavne lastnosti akvarelov - transparentnost, intenzivnost in čistost barv. Vse barve se med seboj mešajo in jih je enostavno razredčiti z vodo. Uravnotežena paleta akvarelnih barv Sonnet Botanica je sestavljena iz 12 barv. Komplet je navdih za botanične skice zahvaljujoč raznolikosti živih barv, ki so del naravnih odtenkov travniških in vrtnih rastlin.

Uravnotežena paleta serije Sonnet Watercolor Studio je namenjena umetnikom začetnikom - akvarelistom. Dijaki likovnih šol in umetniških ateljejev, ilustratorji in ljubitelji umetnosti, ki se iščejo v akvarelnem slikarstvu, delajo prve korake s temi kompleti Sonnet. Narejene so po sodobnih recepturah z uporabo večinoma organskih pigmentov. Pri izdelavi je uporabljeno vezivo na osnovi naravne sestavine – arabska guma.

lastnosti izdelka:

  • Akvarelne barve Sonnet Botanica
  • Tematsko uravnotežena paleta odtenkov
  • 12 odtenkov v posodicah s prostornino 2,5 ml
  • Zapakirane v papirnato škatlico
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Komplet Sonnet Botanica je čudovit. Naravni odtenki so idealni za cvetlične motive.

Veronika Preverjena ocena

Barvice Sonnet so čudovite. Akvarelni učinek je lep in intuitiven.

Andrea Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano