Nazaj v trgovino SCH75787097

Akvarelne barve Schmincke AKADEMIE Pearl

(3)
€62,39
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Schmincke AKADEMIE je poseben komplet akvarelnih barv z bisernim učinkom, ki je idealen za vse, ki želijo svojim delom dodati edinstven sijaj. Komplet vsebuje 12 polovičnih posodic v ekskluzivnih bisernih odtenkih in je shranjen v elegantni črni kovinski škatli, ki zagotavlja trpežnost in dolgo življenjsko dobo. Škatla vsebuje tudi integrirano paleto za mešanje, ki vam omogoča ustvarjanje novih barvnih kombinacij. Za še večjo prilagodljivost je v škatli prostor za še 12 polpenzionov, s čimer lahko komplet prilagodite svojim potrebam. Schmincke AKADEMIE biserne akvarelne barve so izdelane iz kakovostnih pigmentov in veziv iz naravne arabske gume. Akvareli so enostavni za nadzor na različnih vrstah akvarelnega papirja ter zagotavljajo gladke prehode in intenzivne odtenke z edinstvenim sijajem. Po sušenju na paleti jih lahko ponovno aktiviramo z vodo, zato so izjemno praktični in ekonomični. Komplet je primeren za začetnike in napredne umetnike, ki želijo eksperimentirati s kovinskimi učinki in obogatiti svoja umetniška dela.Parametri izdelka:- akvarelne barve Schmincke AKADEMIE- biserni odtenki- kakovostni pigmenti- vsebuje arabski gumi- v črni kovinski škatli- 12 polovičnih posodic- prostor za še 12 posodic- izdelano v Nemčiji
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Čudovito se svetijo na papirju, popolnoma sem navdušena nad njimi.

Dominika Preverjena ocena

Kakovost znamke Schmincke ni razočarala, biserni učinek je res nežen in eleganten. Zagotovo jih bom naročila znova.

Simona Preverjena ocena

Uporabljam jih za drobne poudarke v svojem slikanju in rezultat je naravnost čaroben. Pigmenti se čudovito raztopijo.

Kristina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano