Nazaj v trgovino RSK3403412

Akvarelne barve Rosa Gallery - komplet Urban Sketching 12 x 2,5 ml

Na zalogi
€32,47
€1.082,33 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvarelne barve Rosa Gallery - komplet Urban Sketching 12 x 2,5 ml

Akvarelne barve Rosa Gallery so razvite v sodelovanju s profesionalnimi umetniki, da bi zagotovili kakovost, ki ustreza zahtevam umetnikov. Barve so narejene iz organskega arabskega gumija ter fino zmletih organskih in anorganskih pigmentov. Rezultat so čiste in žive barve, popolna oprijemljivost, intenzivnost, hkrati pa prosojnost, značilna za akvarelne barve. Barve zagotavljajo odlične rezultate mešanja in dobro razlivnost tudi na finih akvarelnih papirjih. Naj vas navdihne bogata barvna paleta umetniških barv in prenesite svoje zamisli na platno.

Parametri izdelka:

  • Rosa Gallery akvarelne barve
  • visokokakovostni pigmenti
  • visoka obstojnost na svetlobi
  • široka paleta barv
  • prozorni, polprozorni in motni odtenki (odvisno od količine uporabljene vode)
  • primerne za vse vrste akvarelnih papirjev
  • v praktični pločevinasti škatlici
  • Komplet Urban Sketching vsebuje 704 titanovo belo, 731 kadmijevo svetlo rumeno, 740 svetlo rdečo, 709 rožnato magento, 711 zeleno, 712 smaragdno zeleno, 716 kobaltno modro, 715 ultramarinsko, 719 oker rumeno, 753 kraljevsko rjavo, 720 sepijo in 724 nevtralno črno

Galerija fotografij

<img src=""https://www.maliarskeplatno.sk/fotky6652/fotos/RSK3403412.jpg"" max-height=""500"" width=""95%"" class=""center"">
<img src=""https://www.maliarskeplatno.sk/fotky6652/fotos/RSK3403412-1.jpg"" max-height=""500"" width=""95%"" class=""center"">
<img src=""https://www.maliarskeplatno.sk/fotky6652/fotos/RSK3403412-2.jpg"" max-height=""500"" width=""95%"" class=""center"">
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano