Akvarelne barve Holbein Artists

(8)

Izberi
€18,37€38,53Znižanje
€306,17 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Profesionalne slikarske akvarelne barve Holbein Artists’ so uvožene z Japonske - države z najstarejšo akvarelno tradicijo na svetu. Zahvaljujoč temu jih odlikujejo visoka kakovost in briljantne barve. Holbein že več kot stoletje proizvaja barvno paleto prozornih akvarelov, ki ustrezajo svetovnim standardom. Vsebujejo fino mlete pigmente, ki dolgo časa zagotavljajo svetlobno obstojnost in živost barv. Te slikarske barve ne vsebujejo žolča ali drugih razpršilcev, zaradi česar se med slikanjem ohranijo poteze s čopičem. Vsebujejo le majhne količine površinsko aktivnih snovi, kar umetnikom omogoča večji nadzor nad razprševanjem akvarelov, hkrati pa ohranja barvno celovitost, intenzivnost in najvišjo stopnjo stabilnosti. Holbein Artists' je odlična izbira za fine podrobnosti, kot je pisava ali scroll painting.

lastnosti izdelka:

  • Set profesionalnih akvarelnih barv Holbein Artists’
  • Trajne in svetlobno obstojne barve
  • Brez vsebine žolča in drugih dispergatorjev
  • Komplet 12 x 5 ml
  • Komplet 18 x 5 ml
  • Komplet 24 x 5 ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 8 mnenj

Z gotovostjo lahko rečem, da so to najlepše granulacijske akvarelne barve, kar sem jih kdaj preizkusila. Pigmenti so bogati, granulacijski učinek je dramatičen in rezultat je osupljiv. Odlična izbira za vsakogar, ki želi svojim akvarelnim slikam dodati teksturo in globino.

Tatiana Preverjena ocena

Te granulacijske akvarelne tube so odličen navdih. Granulacijski učinek je resnično impresiven in vsaka barva ima svojo osebnost. Idealne so za krajinske slike in abstraktne kompozicije.

Radka Preverjena ocena

Te barve zagotavljajo zelo zanimive granulacijske učinke. Vsaka barva se obnaša drugače — nekatere granulirajo nežno, druge dramatično. Rezultati so vedno presenetljivi in čudoviti. Idealno za ekspresivne akvarele.

Darina Preverjena ocena

Nežnost in kremnost teh barv sta me popolnoma prevzeli. Slikanje s tem kompletom je doživetje za vsakega profesionalca.

Mihaela Preverjena ocena

Dolgo sem oklevala z nakupom, vendar ne obžalujem niti centa. Komplet ponuja čudovit izbor odtenkov, ki imajo neverjetno svetlobno obstojnost.

Denisa Preverjena ocena

Vnukom sem kupila ta komplet, ker se radi igrajo z barvami. To so najboljši akvareli, kar sem jih kdaj držala v rokah.

Aleksandra Preverjena ocena

Čudovit komplet za začetnika, ki se želi naučiti delati s kakovostnim materialom. Barve se med seboj odlično mešajo in ne ustvarjajo neprijetnih nanosov.

Romana Preverjena ocena

Naročila sem komplet za preizkus in ostala sem brez besed. To je povsem druga liga kot običajne šolske barvice.

Diana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano