Nazaj v trgovino LKS61040000

Akvareli LUKAS STUDIO 12x10ml - set v kartonski škatli

(3)
€30,25
€252,08 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvareli LUKAS STUDIO 12x10ml -  set v kartonski škatli

  • Visoko koncentrirani pigmenti ustvarjajo intenzivno barvo in transparentnost
  • Lahko se medsebojno mešajo
  • Odlična odpornost na svetlobo zagotavlja da bodo slike zadržale svoj sijaj in sčasoma ne bodo zbledele
  • Izjemen sijaj
  • Set 12 barv

LUKAS Aquarell Studio vodene barve imajo kakovost profesionalnih akvarelov, po izjemno ugodni ceni. Izdelane iz visoko kvalitetnih pigmentov odpornih na svetlobo in ekskluzivne mešanice arabske gume in dekstrina, vas boo presenetile s svojim leskom, konzistenco in trajnostjo.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 3 mnenj

Pigment PY153 se ne uporablja več veliko (opuščen), zato če vam je všeč, si ga priskrbite, dokler ga še lahko najdete. Barva se nekoliko nagiba k oranžni, vendar manj kot PY65 (npr. winsor yellow deep) in je vsekakor manj kričeča, bolj subtilna. Čudovita barva, ki si vsekakor zasluži mesto na paleti z dvema ali več rumenimi odtenki.

Ivana Preverjena ocena

Zanimiva primerjava s turkizno Turner PB28. Obe sta zelo dobri, polprosojni, podobne intenzivnosti in z rahlo granulacijo, vendar se Lukas bolj očitno nagiba k zeleni in je svetlejši v tonu.

Silvia Preverjena ocena

Podcenjena modra. Ima tisto posebno lastnost, da pri redčenju prehaja v drug odtenek svetlejše modre, namesto da bi postala bolj luminiscenčna kot večina akvarelnih barv. Odlična za številne vodne motive!

Lenka Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano