Nazaj v trgovino NVP1901_218

Akvarele White Nights 10 ml | izberite odtenek

Na zalogi
(2)

Izberi
€3,27
€327,00 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvarele White Nights 10 ml - izberite odtenek

Ruska znamka Nevskaya Palitra vam predstavlja nov set akvarel barv White Nights. Ta set bo zadovoljil potrebe ne samo profesionalcev, pač pa tudi začetnikov! Slikanje z akvareli je oblika rekreacije in je odličen način za izražanje kreativnosti. Ena od pomembnih karakteristik teh barv je njihov fin akvarel efekt in trajnost barv tudi če se im doda precej vode. Te vodene barve imajo različne stopnje odpornosti na svetlobo(+, ++,+++). Vsebujejo visoko koncentracijo kvalitetnih finih pigmentov. Primerne so za slikanje na trdem (kot je papir za risanje) in akvarel papirju. Po sušenju, barve lahko fiksirate s posebnim lakom. Finalni sloj barve se mora sušiti vsaj 24 ur. Za nanos barve se svetuje okrogli čopič s finimi sintetičnimi vlakni, ki jih boste kasneje oprali z vodo.

Karakteristike:

 

  • akvarele White Nights ruske znamke Nevskaya Palitra
  • primerne za vsakogar ne glede na starost in izkušnje v slikanju
  • barve so visoko pigmentirane in kvalitetne, pol-transparentne ali pokrivne
  • odpornost na svetlobo se razlikuje od barve do barve (+, ++, +++)
  • primerne so za slikanje na trdem (kot je papir za risanje) in akvarel papirju
  • na bazi vode, topne v vodi
  • pakirane v tube 10 ml

Dostupne u raznim nijansama.

Akvarele White Nights so razdeljene v dve enovni kategoriji :

 

1. kategorija - akvarele po ceni od 2,59 eur

2. kategorija - akvarele po ceni od 3,49 eur

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 2 mnenj

Te ruske barve imajo neverjetno nasičenost, ki je pri drugih znamkah do sedaj nisem našla. Vzela sem karminast odtenek in je kot nalašč za slikanje cvetlic.

Iveta Preverjena ocena

White Nights so klasika, ki nikoli ne razočara. Kakovost pigmenta je odlična.

Gabriela Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano