Nazaj v trgovino RTL058386_12

Akvarel Rembrandt v lončkih v kovinski škatli | izberite komplet

(4)

Izberi
€65,71
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvareli Rembrandt so narejeni na Nizozemskem izključno iz najboljših materialov. Ta linija profesionalnih kakovostnih barv je izdelana iz najčistejših pigmentov in arabskega gumija za ustvarjanje živih in jasnih barv. Kovinska škatla, v kateri so shranjene barve, ima preklopne pokrove za mešanje barv. Set vsebuje akvarelne barve v posodicah. Vse barve v tem osnovnem kompletu imajo najvišjo stopnjo svetlobne obstojnosti (100 let in več v muzejskih pogojih). Ta set vsebuje tudi čopič. Na voljo so različni kompleti.

LASTNOSTI IZDELKA

  • Profesionalni set akvarelov Rembrandt
  • Visokokakovostni pigmenti in vezivo
  • V kovinski škatli
  • Priložen čopič
  • Različni kompleti
  • Izdelano na Nizozemskem

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Končno sem si privoščila ta profesionalni komplet in ti pigmenti so čisto druga liga v primerjavi z vsem, kar sem imela do sedaj.

Patricija Preverjena ocena

Kovinska škatla je praktična in trdna, barve se v njej dobro mešajo.

Martin Preverjena ocena

Čudovite, nasičene in kakovostne barve, ki zdržijo celo večnost.

Peter Preverjena ocena

Maksimalno zadovoljstvo, naročilo je prispelo hitro in škatla je odlične kakovosti.

Tomaž Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano