Nazaj v trgovino RTL058301_90

Akvarel barve Rembrandt v tubah v kovinski škatli | izberite komplet

Na zalogi
(8)

Izberi
€91,15
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Akvareli Rembrandt so narejeni na Nizozemskem izključno iz najboljših materialov. Ta linija profesionalnih kakovostnih barv je izdelana iz najčistejših pigmentov in arabskega gumija za ustvarjanje živih in jasnih barv. Kovinska škatla, v kateri so shranjene barve, ima preklopne pokrove za mešanje barv. Set vsebuje akvarelne barve v tubah. Vse barve v tem osnovnem kompletu imajo najvišjo stopnjo svetlobne obstojnosti (100 let in več v muzejskih pogojih). Na voljo so različni kompleti.


LASTNOSTI IZDELKA

  • Komplet profesionalna akvarelna barva Rembrandt
  • Pigmenti in vezivo najvišje kakovosti
  • V kovinski škatli
  • Različni kompleti
  • Izdelano na Nizozemskem
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 8 mnenj

Robovi škatle niso zaobljeni, zato delujejo nekoliko ostro, vendar so prsti v redu. Malo brušenja z jekleno volno pomaga odstraniti to ostrino. Sama barva je čudovita. Ugotovil sem, da jo je težje zajeti, ko je sveže odprta, a ko je pravilno aktivirana, da veliko pigmenta. Barva se najbolje uporablja v plasteh. Prva plast običajno vpije v papir in se lahko zdi, da barva ni tako pigmentirana. Toda ko prva plast ustvari film iz arabskega gumija, naslednja plast ne vpije in da zelo lepo barvo. Preprosto obožujem to barvo.

Michal Preverjena ocena

Pravkar začenjam z akvareli. Slikam z akrilnimi in oljnimi barvami. Bil je čas, da se naučim nekaj novega, zato sem si priskrbela poceni akvarele in bila sem res frustrirana zaradi nadzora nad barvo. Vedela sem, da kakovostna barva naredi razliko, zato sem investirala v ta komplet. Veliko bolje. Vedno sem imela rada izdelke Rembrandt in vedela sem, da bo to dobra barva. Nisem bila razočarana. Zelo sem zadovoljna s tem kompletom in uporaba je užitek.

Diana Preverjena ocena

To je res čudovita barva! Je skoraj transparentna na belem papirju in najbolje deluje pri mešanju s temnejšimi barvami ali pri uporabi čeznje — ali na črnem akvarelnem papirju. Je res bleščeča in sijoča. Vsekakor bi to barvo priporočila, če iščete iridescentni sijaj v svojem slikanju!

Jože Preverjena ocena

Delo s temi tubami je užitek, barva je čudovito kremasta in se odlično redči z vodo.

Luka Preverjena ocena

Odlična izbira zame kot profesionalca, v kovinski škatli je vse pregledno shranjeno.

Marek Preverjena ocena

Dobil sem jih kot darilo in navdušen sem, kako enostavno se z njimi dela na kakovostnem papirju.

Pavle Preverjena ocena

Barve so zelo pigmentirane in dolgo zdržijo.

Jurij Preverjena ocena

Kakovostna kaseta, barve so vrhunske.

Richard Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano