Nazaj v trgovino RTL2001

Akvarel barva Van Gogh 10 ml | izberite odtenek

(5)

Izberi
€2,73
€273,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

V kolikor iščete kakovost, izberite akvarel barve Van Gogh! Delo z akvarel barvami znamke Royal Talens Van Gogh je pravo zadovoljstvo za vse ljubitelje umetnosti. S širokim spektrom odtenkov lahko naslikate dobesedno vse. Set je primeren za različne likovne tehnike z efekti akvarela. Akvarel barve so izdelane z najnovejšo tehnologijo z arabsko gumo kot bazo, ki ščiti pigment in ga čvrsto veže na papir ali platno. Vsi odtenki se odlično mešajo in so transparentni. Visoka koncentracija drobno mletih pigmentov je garancija za dobre akvarele z visoko stopnjo lahkotnosti. Barve ne vsebujejo težkih in škodljivih kovin kot so kadmij, železo in kobalt.

ZNAČILNOSTI IZDELKA

  • Široka paleta brv z enostavno uporabo
  • Paleta 40 intenzivnih odtenkov
  • Visoka odpornost na sončno svetlobo
  • Varna uporaba, barve ne vsebujejo težkih kovin
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Manj prekrivna kot Opaque White istega proizvajalca, kar je zaželena lastnost. Gladka, brez granul.

Renata Preverjena ocena

Čudovita pigmentacija, ta odtenek ultramarin je zares intenziven.

Alena Preverjena ocena

Barve Van Gogh so moja najljubša izbira. Dobro se redčijo in na papirju odlično obstojijo tudi po sušenju.

Dana Preverjena ocena

Kupila sem kadmijevo rumeno in sem zelo zadovoljna. Barva je čista in se odlično plasti z drugimi odtenki.

Hana Preverjena ocena

Za študenta umetniške šole je to odlična izbira. Razmerje med ceno in kakovostjo je pri tej tubi zares vrhunsko.

Beata Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano