Nazaj v trgovino RTL1125_2270

Akvarel barva Ecoline 30 ml | izberite odtenek

Na zalogi

Izberi
€4,58
€152,67 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Ecoline Talens so tekoči akvareli visoke kakovosti, primerni za oblikovalce, ilustratorje in grafične umetnike. Pogosto se uporabljajo v tehniki card crafting. Uporaba je hitra in enostavna. Lahko jih mešate v posodi da bi dobili nove odtenke. Ecoline je koncentrirana formula visoko kvalitetnih pigmentov, ki se lahko raztvarjajo v vodi. Barve so zelo jasne i sijajne. Lahko jih uporabljate v kombinaciji z akrilnimi barvami na bazi vode. Njihova najboljša karakteristika je ta da so barve pri vsaki uporabi zelo stabilne in žive.

  • visoko kvalitetno koncentrirano akvarel črnilo primerno za različna kreativna ustvarjanja doma, v šoli, za umetnike različnih starosti in stopnje izkušenosti
  • dobro se oprijemajo na akvarel papir, papir za risanje, karton
  • odlična pigmentacija in dobra odpornost na svetlobo
  • lahko se nanašajo s čopičem ali rapidografom
  • primerne so za card crafting in slikanje
  • jasne i sijajne barve
  • niso vodootporne, in jih tudi po sušenju lahko zmočite in nadaljujete z delom
  • po končanem delu jih ni potrebno fiksirati
  • pakirane so v flaškah 30 ml


🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano